Archiv - akce

Školní rok 2016/2017

spaní ve škole   diskotéka v tělocvičně   výlet 7.ročníku do lanového centra   projekt 1. pomoc   turnaj v dámě 10.6.   školní výlet 9.r. do Prahy   Den dětí s žonglérem   školní výlet 1.stupně   školní výlet 6.r.   projekt Archimedes   školní výlet 8.r.   setkání ve Svinné   mistrovství republiky v dámě   projekt "Volby 2017 v 7. ročníku   4. a 5. ročník v ZOO Lešná   projekt VODA   Seiferos - ukázky dravců   zápis do 1. ročníku   Brno OPEN v dámě   3. sběrový den   piškvorky v družině   projekt "Indiáni" v 1. ročníku   karneval   exkurze do Osvětimi   exkurze SOŠ Sousedíka   zeměpisná olympiáda - okres   přírodovědná soutěž Jaloveček   šachový turnaj VASTO tour   lyžařský výcvik u školy   lyžařský výcvik - běžkaři   lyžařský výcvik - sjezd   pokusy ve školní družině   Zlatovláska - divadlo ve Zlíně   kroužek keramiky   zeměpisná olympiáda - školní kolo   divadélko Hradec Kralové   Pythagoriáda - školní kolo   olympiáda z angličtiny   SUDOKU v družině   vědecký festival   preventivní programy v 7.-9. ročníku   Advent v Lešné   Astronomická olympiáda   Jablůnecký jarmark   turnaj družstev v šachu   plavání   Technický jarmark   dýňová slavnost v družině   Strašnický kos - pražský turnaj v dámě   "Vztahy ve třídě" - preventivní program   Jakub Procházka mistrem ČR   florbal - okrsek   filharmonie Zlín - Beatles   sobotní turnaj v dámě   5. ročník v Praze   sobotní turnaj v Dámě   lesní pedagogika   mim Kulíšek   předplavecký výcvik   6.r. na exkurzi ve Valmezu   projekt Mapa Valašska   šesťáci v DZR Pržno   exkurze do ZOO Lešná   kroužek šachu zahájil   kroužek dámy zahájil   Jablůnecká olympiáda   noví prvňáci

Školní rok 2015/2016

konec šk.roku 2015/16   výtvarná soutěž k 110. výročí K. Hofmana   výtvarná soutěž včelařů   příprava na mimořádné události   cvičný požární poplach   exkurze Vídeň   exkurze do farmy   z pěveckého kroužku   mandaly v družině   kroužek dámy ve školce   hodina fyziky v 6   4. sběrový den   z tanečního kroužku   Brno OPEN v dámě   kouzelník RENO   vycházka 8. ročníku   exkurze 9.r - Hranice   výlet 3.-6. ročníku - KOVOZOO   "O pohár starosty" - florbal   setkání se ZŠ Svinná   besídka pro rodiče   dámový víkend v Praze   z kroužku šachu   z kroužku dámy   "Ukliďme Česko"   výročí osvobození obce   družina beseduje se spisovatelkou   vaříme kaši v 1. třídě   slet čarodějů a čarodějnic   výlet 8. ročníku   Den Země se školkou   projekt "Voda"   florbalová liga   exkurze Lakovna Hajdík   Aprílová laťka   diashow Afrika a Austrálie   otevření dopravního hřiště   vybíjená dívek okrsek   3. sběr papíru   ekopobyt v Hostětíně 9.r.   etické dílny + "život v závislosti"   pěvecká soutěž   karneval   z Tvořivého kroužku   šachový turnaj VASTO Tour ve škole   přírodovědná soutěž Jaloveček   lyžařský výcvik   zápis do 1. ročníku   zeměpisná olympiáda - šk.kolo "Novoroční diskotéka"   beseda "Vztahy ve třídě"   předškoláci v 1. třídě   Orion florbal cup   pizza v 9. ročníku   Vánoce s Alcedem   zpíváme vánoční koledy   výsledky 2. sběrového dne   Vánoční komety   palačinky v 9. ročníku   besedy v občanské výchově   okresní přebor družstev v šachu   Astronomická olympiáda   Mikuláš   plavání 2.+3.třída.   čerti ve 4.r.   bramboráky v devítce   Příběhy bezpráví   Vánoční jarmark   projekt KROKOMĚRY   Filharmonie Zlín   soutěž v SUDOKU   Dýňová slavnost v družině   pouštění draků 2.třída   předplavecká výuka   hráči dámy v Praze   exkurze Bobrky   1. měsíc v I. třídě   beseda na obci s p. Krátkým   exkurze ZOO Lešná družina v knihovně   "Mapa Valašska" v 9. ročníku   beseda o minikárách (Procházkovi)   kroužek dámy   ze šachového kroužku   1. sběrový den   MTB závody na horských kolech   noví prvňáčci   prázdninový turnaj v dámě

Školní rok 2014/2015

Jablůnka dříve a dnes   oslavy 510. výročí obce   konec školního roku   fotosoutěž k 510. výročí obce   výlet 9.r. (video)   škola k výročí obce   Husovy stopy   exkurze do Bratislavy   Česká dáma po internetu   dopravní hřiště   4. sběrový den   sběr vršků   nocování třeťáků ve škole   výlet 1.stupně do Ostravy   výlet 6.a 7.ročníku do Modré   setkání ve Svinné   výlet 8.ročníku na Pulčiny   Petr Štindl mistrem republiky v hokeji   beseda o hudbě   florbal "O pohár starosty"   70. výročí osvobození obce   "Valaši, nedajme sa!   "Živá zahrada - beseda   "Ukliďme Česko" slet čarodějnic   projekt VODA   soutěž vtipů v družině   Open Brno v dámě   brigáda rodičů   SCIO testy 3.r.   mistrovství ČR v dámě   exkurze dřevovýroba Kotrla   Etické dílny 6. a 7. ročník   volejbal žáci učitelé   Velikonoce v Lešné   Veselé zoubky   turnaj v piškvorkách   dramatický kroužek v dužině   zatmění Slunce   mim Kulíšek   zápas v dámě po internetu s Prahou   šachový turnaj   diashow Afrika   přednáška o zatmění Slunce   recitační soutěž 1. stupeň + školka   recitační soutěž 2. stupeň   pohádkový karneval   kroužek dámy   lyžařský výcvik   projekt "Naše zdraví"   třeťáci vařili kaši   přednáška "Život v závislosti   předškoláci v 1. třídě   Filharmonie Zlín   Vánoční koledování   družina se těší na Vánoce   vánoční vybíjená   pečeme perníčky   Vánoční jarmark   Mikuláš   2. sběrový den   exkurze do Prahy   "Divadlo nekouše"   astronomická olympiáda   matematika v 5. ročníku   šachový turnaj družstev   soutěž ve zpěvu   anglické divadlo   geologická exkurze Slovensko   fotosoutěž léto   Dáma v Praze   plavání   etické dílny   koncert ve Zlíně 6.+7.r.   beseda s horolezcem v družině   Dýňová slavnost   Den stromů 4.+5.roč.   pouštění draků   1. kolo florbalové ligy   Den stromů v Lešné - 2.+3.roč.   Hornické muzeum   1. sběrový den   exkurze DZR Pržno   Mapa Valašska   dravci v družině   Jakub Procházka mistrem republiky   exkurze čistička   exkurze ZOO Lešná   8. ročník v Hi-Tech centru   šachový kroužek   roboti LEGO   kroužek dámy

Školní rok 2013/2014

konec školního roku   mimořádné události   setkání se Svinnou   Mladý cyklista   4. sběrový den   sbíráme vršky   fotosoutěž "JARO"   úspěch Jakuba Procházky v minikárách   motýli ve 2. ročníku   výlet 2. a 3. ročníku   výlet 1. ročníku   60. výročí školy   akademie k 60. výročí školy   exkurze Dlouhé stráně   beseda k výročí školy   slet čarodějnic   beseda o šikaně   křtíme sanitku   Etické dílny 2.r. - "Buďme kamarádi"   Den Země   Den Země pro školku   Mandaly z písku   Open Brno Česká dáma   Velikonoce na zámku   karneval   projekt Amos   soutěž ve zpěvu   Technotrasa   exkurze 2.+3.roč.-Vsetín   Technické muzeum Brno   Vitaminátor   fotosoutěž "ZIMA"   Česká dáma - celostátní finále   3. sběrový den   minicirkus 1.ročník   šachový turnaj Vasto tour   Indiáni v matematice prvňáků   turnaj v dámě   beseda o holokaustu   recitační soutěž   zápis do 1. třídy   zeměpisná olympiáda (šk. kolo)   předškoláci v 1. třídě   bodypainting   exkurze 7. ročníku ve ValMezu   nová učebna cizích jazyků   fotosoutěž - "PODZIM"   Vánoce v Alcedu   Vánoční zpívání   Peer program v 6.r.   Věneček předtanečních   druháci v Alcedu   Mikuláš   turnaj v dámě   šachy v Alcedu   astronomická olympiáda   záložky spojují školy   exkurze Osvětim   vyrábíme masky v 9.r.   sudoku v družině   pečeme pizzu v 9.r.   prvouka v 1. třídě   Japonské květy uzdravení   SOŠ Sousedíka u nás   předplavecká výuka   plavecká výuka   předtaneční 2   Orion florbal cup   dýňová slavnost v družině   školní šachový turnaj   družina v knihovně   zahájily předtaneční   florbalová liga   projekt "Putování po krajích ČR"   léčivé rostliny na Valašsku   čtvrťáci v knihovně   etické dílny 2.st.   etické dílny 1.st.   SCIO testy v 6.r.   vaříme s Podravkou   1. sběr papíru   exkurze do čističky   exkurze v DZR v Pržně   beseda o vesmíru   exkurze do čističky   pexeso v družině   exkurze do čističky   exkurze do čističky   prvňáci v knihovně   dopravní výchova - 2.r.   exkurze ZOO Lešná   šachový kroužek zahájil   vycházka 1. stupně   2. září - prvňáci ve škole

Školní rok 2012/2013

požární poplach   divadlo "O Peciválovi"   sedmáci na farmě   včelařská vycházka   beseda "O lásce..."   projekt Indiáni   veterinářka s ptáky   Peer program v družině   poslední sběr   9.ročník v Praze   výlet 3.-5.ročníku   z fotografování tříd   Tonda Obal   výlet 6. ročníku   družina v knihovně   Setkání ve Svinné   recitační soutěž   Prvomájový šachový turnaj   slet čarodějnic   Zlatá včela   sedmáci v Olomouci   Den Země - 1.stupeň   Den Země - 2.stupeň   Open Brno   beseda s šéfredaktorem valašského deníku   beseda s ředitelem TV Beskyd   O pohár starosty   Vídeň - exkurze   Poznej a chraň   karneval   projekt Voda   3. sběrový den   Roboti ve škole   Den učitelů   koncert ZUŠ   soutěž anekdot   zem.olympiáda - okres   bubnování na 1. stupni   Příběhy valašských kamenů   O 12 měsíčkách   exkurze Kotrla   pořádáme šachovou Vasto tour   etické dílny   turnaj v české dámě   tělocvik na sněhu   Indiánský den   zeměpisná olympiáda   zápis do 1. ročníku   předškoláci v 1. třídě   kraj šachy - 3. místo   lyžařský výcvik   divadélko z Mikulůvky   Abraka muzika   Vánoční turnaj ve vybíjené   Vánoční turnaj v pingpongu   beseda o kosmických technologiích   šachová Grand prix   Vánoční tvoření   prosincový sběr papíru   Mikuláš   pizza v 9.r.   bronzové florbalistky   Jablůnka čte dětem   páťačky hrály divadlo   stolnětenisový turnaj pro veřejnost   projekt Praha   plavání   6. r. - exkurze ValMez   prvňáci ve školce   orion florbal cup   divadlo Nový Jičín   přírodovědná soutěž Jaloveček   matematika v 6. roč.   pečeme pizzu v 7. roč.   šachová Grand Prix 1. kolo   z exkurzí KUMO a Kotrla   florbalová liga - 1.kolo   dýňová slavnost   piškvorky   Praha - exkurze 5. r.   "Naše obec"-projekt ve 3.ročníku   třeťáci a A. Lindgrenová   práce se dřevem   exkurze DZR v Pržně   exkurze čistička   sběr papíru - září   včelařský kroužek   šesťáci na Klenově   drakiáda   mapa Valašska  

Školní rok 2011/2012

mimořádné události   Pulčiny   MISS školy   Aerobik show<   výlet 6. ročníku   exkurze ZD Ratiboř   školní výlet 1. stupně   turnaj v pingpongu   Den matek   Den dětí   fotosoutěž "Valašsko/Trenčínsko"   setkání se Svinnou   Pohár rozhlasu   "Spelling Shark"   beseda s včelařem   májové šachy   slet čarodějnic   školní laťka   Den Země   karneval   fotografická soutěž - inspirace   ekopobyt v Hostětíně   "Poznej a chraň"   projekt "Voda"   projekt "Ámos"   zeměpisná olympiáda   aerobik v Loučce   dáma v družině   peer program   šachy na Bystřičce   recitační soutěž   florbal - TM STAV CUP   zima   florbalová liga 2.kolo   srdíčkový den   diskotéka   zápis do 1. ročníku   exkurze "Řemesla"   turnaj v SUDOKU   šachy v Lidči   exkurze Kotrla   3. ročník - "hrnečku vař!"   lyžák běh   lyžák sjezd   "vaříme" v 7   přetahování lanem   6 v dílnách divadélko z Mikulůvky   Abraka muzika   ZUŠ - vánoční koncert   turnaj v přehazované   šachy v Karolínce   vánoční tvoření na 1.stupni   vánoční turnaj ve florbalu   prosincový sběru papíru   turnaj ve vybíjené   adventní podvečer   Mona Lisa   výtvarná soutěž Hofman   Mikuláš   skořicové cukroví v 5.r.   kateřinská diskotéka   čteme dětem   Aerobiktour   bramboráky v 7   vyjmenovaná slova ve 4   šachová partie   šachy ve Francově Lhotě   plavání   orientační běh ve škole   drakiáda   dýňová slavnost   1. kolo přeboru škol v šachu   hasičské cvičení   výměna oken   piškvorkový turnaj   okresní kolo ve stolním tenise   Přírodovědný klokan   pantomima ve škole   exkurze čistička   výroba svíček   ZOO Lešná   fotbalisti ve Vsetíně   9.ročník na Klenově   zahájena výměna oken   pracovní činnosti v 7   šachový kroužek zahájil   po stopách K. Hofmana

Školní rok 2010/2011

konec šk. roku   mimořádné události   odznak všestrannosti   školka v družině   fotografování   ošetřování šeříků   6. ročník na kolech   dětský den ve školce   vystoupení ZUŠ vsetín   výlet 6. ročník   výlet 9. ročník   dopravní hřiště   motýlí zahrádka   region. přebor v šachu   seiferos - dravci   výlet 8. ročníku   šach na Slovensku   výlet 3.-5. ročníku   včely se stěhují   výlet 1+2   projekt "Voda"   "Svět našimi smysly"   exkurze do Osvětimi   ve Svinné   hvězdáři   "barevný den"   Den matek   paleta Huga Grosse   výběh   beseda o TV zpravodajství   mezinárodní šachy   minikopaná   výročí osvobození   ornitolog   jabkovice a buchta   Zlatá včela   divadélko pro MŠ   šachový turnaj v družině   druháci v knihovně   jarní šachy   Preventan Cup - vybíjená   projekt AMOS<   HIP aerobik   Den mozku   soutěž ve spellingu   šachy na Bystřičce   přebor v pingpongu   beseda s egyptologem   auta na ovládání   zeměpisná olympiáda   karneval   Věneček   Strong Man   pečeme Pizzu   konverzace v Aj   rychlení tulipánů   šachy v Hošťálkové   zápis do 1. ročníku   beseda s Policií ČR   vyrábíme vařečky   exkurze v klubu Most   diskotéka   vaříme s podravkou   nový koberec v družině   šachy Karolinka   smažíme řízky   šachová simultánka   předvánoční aerobik   předtaneční 1   zatmění Slunce   šachy ve Francově Lhotě   florbalový turnaj   Divadélko pro školy z Hradce   recitační soutěž   vaříme v 8. r.   třeťáci u krmelce   Mikuláš   družina v knihovně   beseda a Bibli   přebor v dámě   pečeme cukroví   exkurze Archa Vsetín   školní časopis - prosinec   ovocný skanzen   divadlo Zlín   plavání   výroba svíček   ovocný skanzen   čteme dětem   beseda Archa   Haloween   pečeme štrůdl   dřezovce   výtvarka v 8   výsadba stromů v sadu   okres ve stolním tenise   bamboráky   exkurze do čističky   výroba hadráků   záříjový sběr   exkurze Lešná   šach zahájil   turnaj v piškvorkách   úspěch včelařského kroužku   1. září - prvňáci  
Školní rok 2009/2010
výlet parlamentu   šachy s Hošťálkovou   výlet 9. ročníku - Osvětim   paleta Huga Grossa   výlet 8. ročníku - Březiny   výlet 7.ročníku - Helfštýn   výlet 6. ročníku - Praha   výlet 1. stupeň - Zlín   Afričani ve škole   přebor školy v pingpongu   turnaj v SUDOKU   dramaťák v družině   Den matek   Den matek   slet čarodějnic   dostihy poníků   prvňáci   Den Země   hejtmanský den   páka   Abraka muzika   včelařský kroužek   projekt Ámos   recitační soutěž   Velikonoce   čteme dětem 2   pizza v 7.r.   projekt "Voda"   zeměpisná olympiáda   exkurze 8.r. Vsetín   týden evropské kuchyně   tančírna   závody aut na ovládáni   návštěva ze Svinné   karneval   zápis do 1. ročníku   Tomáš Paprstka - beseda   Tomáš Paprstka mistrem světa   Tomáš Paprstka školní léta   lyžařský výcvik - sjezd   lyžařský výcvik - běh   výstava Pásli ovce valaši   simultánka   Vánoční besídka   projekt "V zdravém těle zdravý duch"   Vánoční besídka   2.sběr papíru   vybíjená - 1.stupeň   Vánoce v družině   pingpong ve ValMezu   Peer program 7.   Vánoce ve skanzenu   Mikuláš   účesy v družině   šachy - Grand Prix 2   florbal dívky - okrsek   SCIO testy 9   plavecký výcvik   4.ročník v knihovně   Jablůnka čte dětem   parlament na obecním úřadě   florbalová liga   diskotéka   dáma v družině   Kniha je můj kamarád   Halloween   nový nábytek v jídelně   krajská soutěž v šachu   stolní tenis - okresní kolo   šachy - Grand prix 1   exkurze čistička   pečeme perníčky   exkurze KOVAR   vsetínský zámek   sběr   kopaná - 1. v okrsku   šachový kroužek   Mona Lisa ve VV   bramboráky   ZOO Lešná   otevírání radnice   vycházka 1.stupně   noví prvňáčci
Školní rok 2008/2009
konec školního roku   příprava k mimořádným událostem   výlet žáků 1.stupně   na lezecké stěně   dětský den   šachy s Hošťálkovou   společné fotografování   den s policií ČR   výlet 6.třídy   exkurze do Teplic   výlet 7. a 8.třídy   výlet 9.třídy   atletický trojboj   šachy - Integra   55.výročí školy   slet čarodějnic   "Vypadáš hrozně"   Den Země   laťka - 1.stupeň   Brno OPEN   exkurze do Vsetína   sněhové sochy   školní laťka   apríl - pruhovaný den   soutěž ve spellingu   peer v družině   peer program v 6   šachová Bystřička   zeměpisná olympiáda   přebor Brna v dámě   karneval   turnaje šachového kroužku   Jablůnka čte dětem   Junior aerobik   perníčky v 7.r.   výlet na běžkách   lyžák   zápis do 1.ročníku   závody aut   šachová GP   projekt EU   ZUŠ - veřejné přehrávky   zimní radovánky   vybíjená - okrsek   šachy - okrsek   lednová diskotéka   recyklohraní   štědrovečerní koncert   vánoční divadlo   vánoční tvoření   z hodiny VV - 8.r.   pingpong   přehazovaná   Mikuláš v družině   exkurze do SPŠS   recyklohraní   šachový kroužek   recitační soutěž   lezecka stěna   bramboráky   umělecká díla prvňostupňáků   exkurze Vsetín   volby v 9.třídě   diskotéka   plavecký výcvik   jablečný koláč   vysazujeme stromky   haloween   střelecká soutěž   pouštění draků   exkurze do čističky   návštěva ze Svinné   výroba draků   přírodovědný klokan   mapa Valašska   malá kopaná   exkurze do ZOO Lešná   Sponzorujeme lemura   záříjový pochoďák
Školní rok 2007/2008
výlet 1.stupně   "Jablůnecká olympiáda"   exkurze do zemědělského družstva   nocování ve škole   sběr papíru   letečtí modeláři   volba povolání   šijeme kočičky   exkurze OA VM   atletický trojboj   Den matek   Valašský pohár MTB   výtvarka v 7.r.   pozemky a sad   koncert ZUŠ   výročí osvobození   výlet 7.+ 9.   Slet čarodějnic   vzdělávání učitelů   1.stupeň v divadle   Den Země   čtyřmetrový had   výtvarka - čarodějnice   Tonda Obal   Packal-televizní soutěž   Den učitelů   exkurze do koželužny   Velikonoce   karneval   "Den navíc"   zeměpisná olympiáda   dějepisná olympiáda   Sběrový den   zápis do 1.třídy   beseda o Sluneční soustavě   ve školce   1.pomoc   závod aut   florbal - školní turnaj   šachy - simultánka   Divadélko bří Čapků   vánoční čepičky   pečeme   florbal - okresní kolo   Vánoce   Mikuláš   aerobik v Kelči   diskotéka   peer program pro 6.r.   věneček   vybíjená děvčat   plavání   beseda "Zdravá strava"   projektový den: "Naše obec"   "Dýňová slavnost   Kulturní Vsetín   beseda s horolezcem   venkovní tabule   Hájenka Semetín   předtaneční   Březiny - bezbariérové centrum   v ZOO Lešná   diskotéka   pasování prvňáků   mozaiky   učitel Vaněk vystavuje
Školní rok 2006/2007
Vypadáš skvěle!     na voziku     raftové závody     geodetická měření     1.pomoc v družině     včelař v družině     fotografování tříd     Den otevřených dveří     Klub rodičů na kolech     výlet 1.stupně     Jablůnecký MTB mládeže     Den Země     foto - Potočný     slet čarodějnic     hasiči     beseda - Úřad práce     testování CERMAT     recitace     aprílová laťka     Cola cup     sběru papíru     hvězdárna ve VM     Den učitelů     Klokan     Peer program     Zoo Lešná     koželužna     zápis do 1.třídy     "malujeme školu"     divadlo Sněhurka     testování CERMAT     karneval     řemesla v Alcedu     keramika s rodiči     konec roku     vybíjená 1.st.     vánoční besídka     letečtí modeláři     pečeme na Vánoce     Vánoce ve skanzenu     Mikuláš     Mikuláš v družině     z výuky     učitelé na kurzu OSV     "Vypadáš hrozně"     Abraka     Dýňová slavnost     hájenka v Semetíně     Černoši na besedě     dopravní hřiště     rekultivace skládky     předplavecký výcvik    plavání 2.-4.třída     čistička odpadních vod    Den jazyků   
Školní rok 2005/2006
koupání v bazénku     nocování ve škole     Den otevř.dveří     armáda v družině     ŠVP     dopravní výchova     Výlet 8.A+B     výlet do Javoříčka     malujeme před školou     MTB mládeže     aerobik minimaraton     raftování sedmáků     Den Země     Slet čarodějnic     autíčka v družině     Kloboukový den     Hobbit - exkurze     recitace     Zimní olympiáda     zimní radovánky     lyžák-běh     lyžák-sjezd     karneval     plavecký výcvik     zima nad školou     Tříkrálová sbírka     počítačová učebna     Vánoční rozloučení     Adventní besídka     Betlém z lepenky     Mikuláš     Vánoce ve skanzenu     pečeme na Vánoce     hodina keramiky     ekologický týden     výchovný koncert     veletrh vzdělávání     azylový dům     dýně v sokolovně     dýně v družině     čistička     zoo Lešná     pouštění draků     Evropský den jazyků     vstavačovité - beseda     vstavačovité - pomoc     noční pochod
Školní rok 2004/2005
Hvězdárna 6.ročník   Seznamka 6.ročníku   PF 2005   Sněhové sochy   Lyžák - sjezdaři   Lyžák - běžci   Vánoční besídka   Karneval   Recitační soutěž   Třídění odpadů   "Klokan"   Přijímačky "nanečisto"   Vysvědčení   Branný závod   500 let obce   ČČK a Policie ČR   Výstava hvězdárny   Den otevřených dveří   Kutná Hora   Netradiční účesy   Terry Fox   Lanové centrum   Dětský den   Absolventi ve škole   MTB mládeže   "Osvobozené divadlo"   1.a 2.třída v Semetíně   Osmáci v Semetíně   osvobození Jablůnky   Slet čarodějnic   Aerobik - minimaraton   Sběrová soutěž   Plavání   Keramika   Cyklista v družině   Den Země   MISS školní družiny   Pyžamový den   Cola Cup   Aprílová laťka   "Věneček"   Zápis do 1.třídy  

Školní rok 2003/2004
Akademie k výročí školy

Výběr
Hvězdárna
Hvězdárna
Semetín
Semetín
Akademie
Akademie
Lyžák
Lyžák
Netradiční účesy
Netradiční účesy
Vánoční besídka
Vánoční besídka
Recitační soutěž
Recitační soutěž
Přijímačky nanečisto
Přijímačky nanečisto
Lanové centrum
Lanové centrum
Mtb mládeže
Mtb mládeže
Plavecký výcvik
Plavecký výcvik
den Země
Den Země
Karneval
Karneval
Věneček
Věneček
Minimaraton v aerobiku
Minimaraton v aerobiku