Američanka Brittany ve škole

V průběhu září a října měli žáci naší školy možnost procvičit své znalosti angličtiny společně s rodilou mluvčí, američankou Brittany Knutson, která pravidelně docházela do hodin angličtiny. Brittany společně s vyučujícími cizích jazyků připravila zajímavé a motivující hodiny a podílela se i na školní akci „Evropský den jazyků“, jejímž hlavním cílem je motivovat žáky ke studování cizích jazyků.
Žáci 7.B vzpomínají na zážitky s Brittany Knutson
Do jedné hodiny angličtiny k nám paní učitelka přivedla Američanku Brittany. Později jsme zjistili, že k nám bude chodit každou středu. Pokaždé si připravila nějakou hru nebo zajímavou aktivitu. Chovala se k nám mile, přívětivě a slušně. Bylo dobré, že jsem slyšel rodilou mluvčí a mohl se s ní pobavit.
První hodinu nám říkala něco o svém životě v USA, odkud pochází atd. Dozvěděl jsem se, že žije v Coloradu a chodí na vysokou školu.
Poslední středu si pro nás připravila halloweenskou hodinu. Myslím, že jsme si to všechno všichni moc užili.

David Šmíra

Brittany pochází z USA, přijela k nám na dva měsíce a učila nás skoro každou středu. Je přátelská, chytrá a zábavná. Asi nejlepší hodina s ní byla o Halloweenu. Hráli jsme hry a řešili hádanky. Byli jsme rozdělení na dvě skupiny, A a B. Já jsem byla v B, skupina A vyhrála, ale mně to nevadilo. Moc jsme si to s ní užili a já doufám, že ještě někdy přijede. Na ukončenou jsme jí o velké přestávce připravili takovou menší párty.
Bára Štěpánková

Bittany chodila k nám do školy každou středu. Byla zábavná, ale i poučná. Naučila nás objednat si jídlo v restauraci, ale i správnou výslovnost. Než musela odjet do Ameriky, tak si pro nás připravila různé soutěže. Pobavila podle mě celou třídu.
Patrik Jurošek
brittany01
brittany02
brittany03
brittany04
brittany05
brittany06