Lyžařský výcvik - sjezd

Lyžařského výcviku sjezdařů (6. - 9.února 2018) ve Velkých Karlovicích se zúčastnilo 22 žáků z 5. a 7. třídy. Zde jsou postřehy několika z nich:

Bylo to super, lyžování mě bavilo a byla tam legrace. Jen škoda, že jsme lyžovali jen tři dny. Dobrý byl párek v rohlíku.
(RK, 5. tř.)

Bylo to úžasné a veliká zábava, zalyžoval jsem si moc skvěle, přestože tam byla místy ledovka, instruktoři byli úžasní. Už se moc těším na další lyžařský výcvik.
(TN, 5. tř.)

Bylo to super, moc jsem si to užil a nemělo to chybu. Hlavně že to bylo místo učení.
(DŠ, 5. tř.)

Na lyžáku se mi líbilo. Sjel jsem všechny sjezdovky. Asi 5 x jsem spadl.
(AV, 5. tř.)

Byly to suprovní dny, na ty tři dny mně to úúúúplně stačilo. Byl to super lyžák, super oddíly, super učitelé atd. Moc se mi to líbilo a chtěla bych, aby si to klidně zopakovat a by si to užili i další žáci i určitě my celá 5. třída. Děkuju za to, že jsem si to mohla tak krásně užít, těm, co lyžák zařídili, což byl asi pan ředitel a pan zástupce.
(AH, 5. tř.)

Lyžařský výcvik se mi moc líbil. Sice jsem na lyžích stála poprvé, ale hned první den jsem sjela tu nejmenší dětskou sjezdovku. Druhý den jsme se zase rozcvičili, obuli lyžáky a šli na svah. Třetí den jsme se rozjezdili na dětských sjezdovkách až do přestávky a pak jsme šli společně s první a druhou skupinou na červenou sportovní sjezdovku. Škoda je, že to skončilo tak brzo a taky, že už příští rok nepojedeme. Ale lyžák se mi fakt líbil!
(KG, 7. tř.)

Lyžařský výcvik se mi ohromně líbil. Na začátku jsem se neuměl postavit na lyže, na konci jsem lyžoval moc hezky. Ve Velkých Karlovicích a na Kyčerce se mi moc líbilo. Atmosféra supr, kolektiv dobrý, učitelé výborní. Děkuji škole a rodičům, že jsem se mohl naučit lyžovat.
(DŠ, 7. tř.)
IMG_8277
IMG_8278
IMG_8281
IMG_8282
IMG_8283
IMG_8286
IMG_8287
IMG_8288
IMG_8289
IMG_8291
IMG_8298
IMG_8301