Fotbálek učitelé - žáci

Závěr školního roku 2017/2018 jsme si zpestřili fotbalovým utkáním zaměstnanců proti žákům. 27. června 2018 nastoupila do zápasu hraného na 2 x 12 minut družstva ve složení 4 muži/hoši a 3 ženy/dívky. Utkání bylo velmi vyrovnané, žáci spálili v závěru utkání několik vyložených šancí - nastřelili tyč i břevno. Nakonec se z těsné výhry 2:1 radovali šťastnější učitelé, v jejichž dresu zazářil zejména nestárnoucí Vlastimil Vaněk, autor obou branek (byl blízko Ronaldovu hattriku). V bráně nás pak svými výkony podrželi oba střídající brankáři - Luděk Drlík v první půli, Jirka Galač v poločase druhém. Žákům zachytal výborně Ondra Malý a v závěru utkání snižoval dvougólový náskok učitelů Tomáš Galda. Utkání se odehrálo v přátelské atmosféře, bez faulů, žlutých karet a zranění.