Florbalová liga - poslední kolo ročníku 2017/18

Skončil XIX. ročník regionální florbalové ligy starších žáků. Florbalisté ZŠ Jablůnka v ní obsadili celkově velmi dobré 5. místo, přestože v posledních dvou turnajích jsme museli v důsledku chřipkové epidemie hrát v silně improvizované sestavě. Příležitost tak dostali mladší žáci z 5. a 6. třídy, a ti přes veškerou snahu zkušené hráče plně nenahradili. K nejlepším hráčům patřili Ondřej Malý (4. místo v kanadském bodování) a David Menšík (3. místo v kanadském bodování). Kádr mužstva tvořili tito žáci: Ondřej Malý, Lumír Povala, Tomáš Galda, Samuel Solař, David Menšík, Ondřej Zavadil. Štěpán Skýpala, Radek Kovalčík, Ondřej Galda, Daniel Pajdla, Tomáš Zavadil, Šimon Hurta. Všem děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.
Vlastimil Vaněk
Konečná tabulka + výsledky 4. kola.