Uskutečněné akce 2015/2016

(aktualizováno 29. 6. 2016)
  • 28. června - konec šk.roku 2015/16
  • 28. června - celkové hodnocení sběru
  • 28. června - výtvarná soutěž k 110. výročí K. Hofmana
  • 28. června - výtvarná soutěž včelařů
  • 24. června - příprava na mimořádné události
  • 23. června - cvičný požární poplach
  • 22. června. - exkurze Vídeň
  • 20. června - exkurze do farmy v Pržně
  • z pěveckého kroužku
  • 16. června - mandaly v družině
  • 14. června - kroužek dámy ve školce
  • 9. června - z hodina fyziky v 6. ročníku
  • 2. června - 4. sběrový den
  • 7. června - z tanečního kroužku
  • 3. června - Brno OPEN v dámě - medailisté: Hajdík, sedlářová, Mrnuštík, zálešák, Guriča, trefil
  • 1. června - kouzelník RENO - vystoupení v tělocvičně pro všechny žáky
  • 31. května - vycházka 8. ročníku na Vlčici
  • 31.května - exkurze 9. ročníku - hvězdárna VM, Hranice, Teplice
  • 31. května - výlet 3.-6. ročníku - KOVOZOO
  • 30.května - "O pohár starosty" - florbal
  • 23. května - setkání se ZŠ Svinná - naší partnerskou slovenskou školou
  • 19. května - besídka pro rodiče ke "Dni matek"
  • 15. května - mistrovství ČR ve hře Česká dáma - medailisté P. Mrnuštík, L. Hajdík, J. Řiháček
  • 13. května - informace z kroužku šachu a dámy
  • 5. května - výročí osvobození obce - recitace u památníku
  • 2. května - vaříme kaši v 1. třídě
  • 29. dubna - slet čarodějů a čarodějnic u školy
  • 29. dubna - družina na besedě v knihovně se spisovatelkou Michaelou Veteškovou
  • 26. dubna - výlet 8. ročníku v Alcedu
  • 22. dubna - "Ukliďme Česko"
  • 22. dubna - Den Země - deváťáci se školkou
  • 21. dubna - exkurze Lakovna Hajdík - žáci 8. ročníku
  • 20. dubna - projekt "Voda" v 8. ročníku
  • 19. dubna - Aprílová laťka -soutěž ve skoku vysokém
  • 18. dubna - závěrečné kolo florbalové ligy
  • 18. dubna - výstupy z projektu "Bezpečně do školy"
  • 13. dubna - diashow Afrika a Austrálie manželů Špillarových
  • 7.dubna - otevření dopravního hřiště za OÚ Jablůnka
  • 6. dubna - vybíjená dívek 4. a 5. ročník - okrskové kolo
  • 23. března - 3denní ekopobyt v Hostětíně žáků 9. ročníku
  • 22. března - exkurze žáků 7. ročníku v SOŠ J. Sousedíka ve Vsetíně
  • 22. března - krajské kolo dějepisné olympiády
  • 21. března - florbalová liga - 3. kolo
  • 17. března - etické dílny + beseda "Život v závislosti"
  • 16. března - výsledky 3. sběrového dne papíru a lepenky
  • 7.března - 2. kolo florbalové ligy
  • 1.března - pěvecká soutěž SUPERSTAR žáků 1. stupně
  • 28. února - karneval s Hopsalínem
  • 26. února - z Tvořivého kroužku
  • 23. února - okresní kolo olympiády z angličtiny - skvělé 4. místo Patrika Šlerky (9.r.)
  • 20. února šachový turnaj VASTO Tour - 120 hráčů v ZŠ Jablůnka
  • 18. února - přírodovědná soutěž Jaloveček žáků 4. a 5. ročníku
  • 17. února - lyžařský výcvik - sjezd i běh
  • 16. února - okresní kolo zeměpisné olympiády - skvělé 3. místo Lukáše Hajdíka (9.r.)
  • 15. února - okresní kolo olympiády z ČJ - pěkné 8. místo Josefa Řiháčka (9.r.)
  • 27. ledna - zápis do 1. ročníku
  • 26.ledna - zeměpisná olympiáda školní kolo - vítězové: L. Hajdík (9.), D. Běťáková (7.), F. Dančák (6.)
  • 22. ledna - "Novoroční diskotéka
  • 20.ledna - okresní kolo dějepisné olympiády - skvělé 2. místo J. Adámka (9.r.)
  • 19. ledna - beseda "Vztahy ve třídě" v 8. ročníku (klub Most)
  • 13. ledna - předškoláci v 1. třídě
  • 11. ledna - olympiáda v AJ - školní kolo - vítěz P. Šlerka (9.r.)
  • 7.ledna 2016 - Orion florbal cup - skvělé 3. místo dívek v okrese
  • 22. prosince - pizza v 9. ročníku
  • 22. prosince - zpíváme vánoční koledy
  • 21. prosince - výsledky 2. sběrového dne
  • 21.prosince - Vánoční komety - beseda s projekcí pro všechny žáky školy
  • 16. prosince - Vánoce s Alcedem - 4.a 5. ročník
  • 15. prosince - palačinky v 9. ročníku v rámci pracovních činností
  • 10. prosince - besedy v občanské výchově - "Kyberšikana, netolismus", "O sexu a vztazích trochu jinak"
  • 7. prosince - okresní přebor 4členných družstev v šachu
  • 5. prosince - Astronomická olympiáda - školní kolo
  • 5. prosince - Mikuláš ve škole
  • 2. prosince - hrajeme si s čerty ve 4.ročníku
  • 1. prosince - připravujeme bramboráky v devítce
  • listopad - Příběhy bezpráví - dějepisný projekt v 9. ročníku
  • 27. listopadu - Vánoční jarmark
  • 23. listopadu skončilo plavání 2. a 3. ročníku
  • 20. listopadu - žáci 2. stupně ve Filharmonii Zlín
  • 19. listopadu - projekt KROKOMĚRY
  • 19.listopadu - soutěž v SUDOKU ve školní družině
  • 19. listopadu - dějepisná olympiáda (školní kolo) - vítěz J.Adámek (9.r.)
  • 6. listopadu - skončila předplavecká výuka 1. ročníku
  • 6.listopadu - hráči dámy v Praze na turnaji "Strašnický kos" - J. Guriča 2. místo, J. Zálešák 3. místo
  • 4. listopadu - Dýňová slavnost v družině
  • 4. listopadu - pouštění draků - 2.třída
  • 20. října - 7. ročník na exkurzi v SOÚ Josefa Sousedíka, odborné pracoviště Bobrky.
  • 10. října - 1. měsíc ve škole prvňákům rychle uběhl
  • 8. října - třeťáci besedují na OÚ Jablůnka s panem Emilem Krátkým
  • 1. října - exkurze ZOO Lešná - 4. a 5. ročník
  • 30. září - kroužek dámy zahájil 2. rok činnosti
  • 30. září - ze šachového kroužku
  • 29. září - družina v knihovně na besedě
  • 22. září - projekt "Mapa Valašska" v 9. ročníku
  • 17. září - beseda o minikárách ve školní družině (Jakub Procházka s tatínkem)
  • 17. září - 1. sběrový den - 2 844 kg papíru
  • 6. září - Valašský pohár MTB - -XC 2015, 16. ročník cross country závodů na horských kolech - 2. místo Ondry Kováře ze 3. ročníku
  • 1. září - noví prvňáčci
  • prázdninový turnaj v dámě