Uskutečněné akce 2013/2014

(aktualizováno 17. 6. 2014)

  • 27.6. - konec školního roku 13/14 - oceňování nejlepších žáků školy
  • 26.6. - příprava na mimořádné události - požární poplach, povodně, ...
  • 23.6. - partnerské setkání se slovenskou školou ze Svinné
  • 17. 6. - sbíráme vršky od PET lahví - poděkování
  • 16.6. - Mladý cyklista
  • 12.6. - Přemyslovci ve 4. ročníku
  • 11.6. - exkurze na farmu v Pržně - 7. ročník
  • 7.6. - fotosoutěž "JARO" - fotografie
  • 1.6. - motýli ve 2. ročníku
  • 31. 5. - 4. sběrový den
  • 23.5. - výlet 2. a 3. ročníku do Velkých Karlovic a na Soláň
  • 21.5. - výlet 1. ročníku do Lešné u Valašského Meziříčí
  • 17.5. - úspěch Jakuba Procházky v minikárách
  • 16.5. - ohlédnutí za 60. výročím školy
  • 15.5. - Akademie k 60. výročí školy
  • 6. 5. - exkurze Dlouhé stráně - 7. ročník
  • 3. 5. - besedu k výročí školy pro veřejnost na obecním úřadě připravil ředitel školy Mgr. Luděk Drlík ve spolupráci s knihovnicí Janou Brinčekovou
  • 30. 4. - slet čarodějnic
  • 25. 4. - beseda o šikaně v 6. a 7.ročníku
  • 25. 4. - křtíme sanitku Nemocnice Vsetín
  • 23. 4. - Etické dílny ve 2. ročníku - "Buďme kamarádi"
  • 22. 4. - Den Země - žáci 6. ročníku připravili program pro 1. stupeň
  • 22. 4. - Den Země - žáci 7. ročníku připravili program pro 1. stupeň
  • 14. 4. - Mandaly z písku pro veřejnost ve školní družině
  • 11. 4. - Open Brno v České dámě - medailová umístění (L. Povala, T. Galda)
  • 8. 4. - Velikonoce na zámku - exkurze 1. ročníku do Vsetína
  • 6. 4. - karneval s Hopsalínem
  • 3. 4. - projekt Amos - šesťáci učí v rámci Komunikační výchovy na 1. stupni
  • 2. 4. - prezentace Technotrasy v hodině zeměpisu v 9. ročníku
  • 31. 3. - školní soutěž ve zpěvu
  • 27. 3. - exkurze 2.+3. ročníku do Vsetína - muzeum, hvězdárna
  • 27. 3. - sedmáci v Technickém muzeu v Brně
  • 21. 3. - fotosoutěž "ZIMA" - fotografie
  • 20. 3. - Vitaminátor ve 4. a 5. ročníku
  • 19. 3. - 3. sběrový den
  • 18. 3. - celostátní finále v České dámě - medailová umístění!
  • 15. 3. - exkurze do Olomouce - 4.-6. ročník
  • 12. 3. - Minicirkus - 1. ročník na návštěvě ve školce
  • 1. 3. - šachový turnaj Vasto tour v naší škole - 112 šachistů a šachistek
  • 28. 2. - Indiáni v matematice prvňáků
  • 28. 2. - turnaj v dámě - družina
  • 27. 2. - beseda o holokaustu v 9. ročníku (Mgr. Zvoníčková, Klub Most)
  • 19. 2. - okresní kolo konverzace v AJ - 2. místo Josefa Řiháčka
  • 18. 2. - zeměpisná olympiáda - okresní kolo
  • 12. 2. - recitační soutěž - školní kolo
  • projekt "Centra vzdělávání" - přírodovědné a technické vzdělávání ve spolupráci se SŠ Sousedíka ve Vsetíně
  • 6. 2. - zápis do 1. ročníku - k 6. 2. 2014 přijato 20 žáků
  • 4. 2. - zeměpisná olympiáda- školní kolo
  • 3. 2. - konverzační soutěž v Aj - školní kolo
  • 30. 1. - úspěch v matematické olympiádě
  • 29. 1. - dějepisná olympiáda - okresní kolo
  • 24.1. - předškoláci v 1. třídě - návštěva dětí z Mateřské školky u nás
  • 23. 1. - bodypainting v hodině výtvarné výchovy v 9. ročníku
  • 21.1. - exkurze 7. ročníku ve Valašském Meziříčí - muzeum a hvězdárna
  • 14.1. - nová učebna cizích jazyků
  • 20.12. - 1. kolo fotosoutěže na téma PODZIM
  • 19.12. - Vánoční zpívání na schodech školy pro rodiče
  • 18.12. - Peer program v 6.r.
  • 16.12. - Vánoce v Alcedu - 4.+5.ročník
  • 13.12. - Věneček kurzu předtaneční a společenské výchovy
  • 13.12. - prosincový sběr starého papíru
  • 12.12. - druháci - Vánoce v Alcedu
  • 6.12. - Mikuláš
  • 3.12. - turnaj v dámě "Think Big Cup 2013“
  • 3.12. - videoprojekce Madagaskar
  • 29.11. - Mikulášská diskotéka, pořádaná žáky 9. ročníku
  • 22.11. - florbal dívky - okresní kolo, 3. místo (o fous uniklo 1. místo)
  • 22.11. - dějepisná olympiáda - školní kolo
  • 20.11. - šachy v Alcedu - okresní kolo školních družstev - 3. místo
  • 19.11. - astronomická olympiáda - školní kolo
  • 18.11. - florbalová liga - 22. kolo
  • 12.11. - exkurze Osvětim (Polsko) - vybraní žáci 9. a 8. ročníku
  • 12.11. - sudoku v družině
  • 11.11. - výtvarná soutěž Japonské květy uzdravení (výsledky + předávání cen, některé práce žáků, jak jsme kreslili a malovali)
  • 11.11. - beseda s ředitelem SOŠ Sousedíka pro žáky 8. a 9. ročníku
  • 8.11. - ukončena kurz předplavecké a plavecké výuky v 1.-3. ročníku
  • 7.11. - pečeme pizzu v 9.r.
  • 7.11. - vyrábíme masky v 9.r.
  • 6.11. - prvouka v 1. třídě
  • 5.11. - Dýňová slavnost ve školní družině
  • 4.11. - 2. lekce předtanečních
  • 4.11. - Orion florbal cup - postup staších žáků do okresního kola
  • 1.11. - záložky spojují školy
  • 25.10. - školní šachový turnaj
  • 25.10. - "Putování po krajích ČR" - projekt ve 4. ročníku
  • 25.10. - léčivé rostliny na Valašsku - 6. ročník na soutěži v muzeu ve Valašském Meziříčí
  • 15.10. - etické dílny na 2. stupni
  • 22.10. - čtvrťáci besedovali v knihovně
  • 22.10. - družina v knihovně
  • 21.10. - zahájen kurz předtaneční a společenské výchovy pro žáky 7.-9. ročníku
  • 21.10. - 1. kolo florbalové ligy
  • 17.10. - vaříme s Podravkou
  • 16.10. - projekt "Naše posvícení"
  • 15.10. - etické dílny na 1. stupni
  • 9.10. - SCIO testy v 6.r. z Čj, M a obecných studijních předpokladů
  • 9.10. - exkurze v DZR v Pržně - 6. ročník
  • 7.10. - beseda o vesmíru v družině
  • 5.10. - pexeso v družině - vícedenní turnaj
  • 2.10. - 8. ročník na exkurzi do čističky odpadních vod ve Vsetíně
  • 30.9. - prvňáci v knihovně - "týden knihoven"
  • 26.9. - dopravní výchova ve 2. ročníku
  • 24.9. - 1. sběr starého papíru a lepenky
  • 17.9. - exkurze ZOO Lešná - 4. a 5. ročník
  • 13.9. - šachový kroužek zahájil svou činnost
  • 6.9. - vycházka 1. stupně
  • 2. září 2013 - začátek nového školního roku, prvňáci poprvé ve škole