Některé z akcí ve školním roce 2011/2012

  • 28.6. - příprava na mimořádné události
  • 27.6. - výlet na Pulčiny žáků 9. ročníku
  • 25. 6. - vystoupení cimbálovky Réva pro všechny žáky školy (+ zpěv Pavlína Děckuláčková)
  • 22.6. - MISS školy
  • 22.6. - Aerobik show v tělocvičně školy
  • 8.6. - výlet 6. ročníku
  • 8.6. - exkurze 7. ročníku do ZD Ratiboř
  • 7.6. - školní výlet 1. stupně - Kopřivnice, Štramberk
  • 7.6. - turnaj ve stolním tenise mladších i starších žáků
  • 31.5. - Den dětí ve školní družině
  • fotosoutěž "Valašsko/Trenčínsko" při příležitosti setkání s partnersko školou ve Svinné
  • výtvarná soutěž "PO očima dětí" - 1. a 2. místa v krajském kole - Zuzana Gajdošíková, Marie Hanrahanová, Nikola Sedlářová
  • 24.5. - setkání se Svinnou - naší partnerskou školou ze Slovenska (okres Trenčín)
  • 23.5. - Atletický čtyřboj - okresní kolo - skvělé 3. místo družstva starších žáků
  • 18.5. - Dne matek - besídka pro maminky v tělocvičně školy
  • 17.5. - Pohár rozhlasu v atletice
  • 3.5. - "Spelling Shark" - jazyková soutěž ve spellingu pro 3. a 4. ročník
  • 2.5. - beseda s včelaři ve školní družině
  • 1.5. - májové šachy - poslední turnaj ze série Grand Prix
  • 30.4. - slet čarodějnic
  • 25.4. - školní laťka - soutěž ve skoku vysokém
  • 20.4. - Den Země
  • 20.4. - uzávěrka fotografické soutěže pro žáky školy na téma "Valašsko/Trenčínsko - soutěží 47 fotek žáků
  • 14.4. - karneval
  • 3.4. - soutěž "Poznej a chraň" - okresní přírodopisná soutěž
  • 28.-30.3. - ekopobyt v Hostětíně - 9.ročník na třídenní exkurzi
  • 30.3. - celodenní projekt "Voda" v 8. ročníku
  • 30.3. - projekt "Ámos" - šes´táci učí na 1. stupni
  • 27.3. - sběr papíru (pdf) - téměř 1 500 balíčků!
  • 26.3. - úspěch v Pythagoriádě (pdf) - M. Gabryšová z 5.ročníku 8. místo v okrese
  • 23.3. - matematický klokan (pdf) - školní kolo
  • 21.3. - okresní kolo olympiády v českém jazyce - pěkné 9. místo Petra Hajdy
  • 19.3. - florbalisté slaví postup do 1. ligy (po 6 letech)
  • 14.3. - zeměpisná olympiáda - okresní kolo
  • 10.3. - aerobik v Loučce
  • 6.3. - peer program v 6. ročníku
  • 6.3. - zeměpisná olympiáda - školní kolo
  • 3.3. - šachy na Bystřičce
  • 1.3. - recitační soutěžv knihovně
  • 29.2. - dáma v družině
  • 18.2. - florbalový turnaj TM STAV CUP - 1. místo
  • 16.2. - sáňkování, bobování, lopatování
  • 14.2. - srdíčkový den ve 2. a 3. ročníku
  • 10.2. - diskotéka, kterou pořádali deváťáci
  • 9.2. - zápis do 1. ročníku
  • 7.2. - exkurze „Řemeslo – návrat ke kořenům“ - kluci z 8. ročníku na SPŠ stavební ve Valašském Meziříčí
  • 31.1. - turnaj v SUDOKU
  • 28.1. - šachy v Horní Lidči
  • 27.1. - 6. ročník - exkurze Dřevovýroba Kotrla - 6. ročník
  • 27.1. - 3. ročník - Hrnečku vař!
  • 19.1. - lyžák běh
  • 19.1. - lyžák sjezd
  • 18.1. - okresní kolo Pythagoriády - Veronika Petřeková 7. místo
  • 13.1. - "vaříme" v 7. ročníku
  • 13.1. - soutěž v přetahování lanem
  • 13.1. - 6. ročník v dílnách
  • 11.1. - florbalová liga 2.kolo
  • 4.1.2012 - divadélko ze školy v Mikulůvce pro žáky 1. stupně
  • 22.12. - Abraka muzika
  • 22.12. - Základní umělecká škola Vsetín - vánoční odpoledne s hudbou
  • 21.12. - turnaj v přehazované
  • vánoční tvoření na 1.stupni
  • 19.12. - turnaj ve florbalu
  • prosincovýsběr starého papíru
  • 15.12. - šachy v Karolínce
  • 15.12. - turnaj ve vybíjené mladších žáků
  • 15.12. - adventní podvečer pro rodiče (venku u pergoly)
  • 7.12. - Mona Lisa v 7. ročníku
  • výtvarná soutěž k výročí Karla Hofmana
  • 5.12. - Mikuláš v družině
  • 3.12. - pečeme skořicové cukroví v 5. ročníku
  • 28.11. - turnaj v halové kopané pro žáky 2. stupně v sokolovně
  • 25.11. - bramboráky v 7. ročníku
  • 25.11. - kateřinská diskotéka v tělocvičně
  • 24.11. - čteme dětem v knihovně
  • 23.11. - dějepisná olympiáda - školní kolo (22 žáků)
  • 22.11. - 6. +7. ročník na filharmonii ve Zlíně - "Barvy orchestru"
  • 17.11. - Aerobiktour - kroužek aerobiku ve Valašském Meziříčí na ZŠ Šafaříkova
  • 17.11. - šachy ve Francově Lhotě
  • 16.11. - skončilo plavání 1.+2.+3. ročníku
  • 15.11. - orientační běh ve škole - prvouka 3. ročník
  • 14.11. - 8. +9. ročník na filharmonii ve Zlíně - "Antonín Dvořák"
  • 11.11. - drakiáda 1. stupně
  • 10.11. - dýňová slavnost ve školní družině
  • 9.11. - 1. kolo okresního přeboru škol v šachu
  • 5.11. - hasičské cvičení ve škole
  • podzim - výměna oken
  • 1.11. - piškvorkový turnaj v družině
  • 25.10. - okresní kolo ve stolním tenise - 3. místo kluků a 5. místo děvčat
  • 19.10. - soutěž pro žáky 8. a 9. ročníku Přírodovědný klokan
  • 18.10. - pantomima ve škole - divadelní vystoupení mima Kulíška s představením Kufr
  • 14.10. - osmáci na exkurzi v čistírně odpadních vod ve Vsetíně
  • 14.10. - pracovní činnosti - výroba svíček z vosku v 6. ročníku
  • 13.10. - beseda pro žáky 8. a 9. ročníku "Život v závislosti"
  • 12.10. - žáci 4. a 5. ročníku na exkurzi v ZOO Lešná
  • 10.10. - beseda pro žáky 8. ročníku "Jak se žije na Ukrajině...
  • 6.10. - starší žáci na fotbalovém turnaji ve Vsetíně
  • 23.9. - přírodovědná vycházka 9. ročníku
  • 23.9. - 7. ročník na exkurzi středisku výchovné péče a gobelínce ve Valašském Meziříčí
  • 23.9. - 6. ročník na exkurzi do archivu ve Vsetíně
  • 22.9. - zahájena výměna oken
  • 18.9. - pracovní činnosti v 7
  • 18.9. - šachový kroužek zahájil
  • 13.9. - po stopách K. Hofmana