Některé z akcí ve školním roce 2010/2011

  • 30.6. - konec šk. roku
  • 28.6. - příprava na mimořádné události - ČCK, hasiči, městská policie Vsetín, ...
  • 24.6.- odznak všestrannosti olympijských vítězů" - Tomáš Žamboch na 1. místě v celorepublikovém kole v běhu na 1000 m
  • 24.6.- školka v družině - divadélko
  • fotografování na konci školního roku
  • 21.6.- 6. ročník na kolech - vyjížďka v hodinách tělesné výchovy
  • 15.6.- odborné ošetření šeříků před budovou školy
  • 15.6.- vystoupení ZUŠ Vsetín - 3 divadelní vystoupení
  • 14.6.- výlet 6. ročník - jižní Morava
  • 11.6. - regionální přebor v šachu
  • 10.6.- Kouzlo muzikálů - 8. + 9. ročník ve Zlíně
  • 9.6.- dětský den ve školce
  • 8.6. - Seiferos - ukázky dravého ptactva
  • 8.6.- výlet 9. ročník - Praha
  • 7.6.- dopravní hřiště
  • 3.6. - Petra Křesťanová (9. ročník) na 4. místě v celostátním kole dějepisné olympiády v Plzni
  • 3.6. - výlet 8. ročníku na jižní Moravu
  • květen - motýlí zahrádka v družině
  • 31.5. - šach na Slovensku v Lysé pod Makytou (3 žáci 8. ročníku)
  • 31.5. - výlet 3.-5. ročníku - Bouzov, Javoříčko
  • 31.5. - školní výlet 1. a 2. ročník do Teplic
  • 30.5. - exkurze do Osvětimi - 9. ročník
  • 27.5. - návštěva partnerské školy ve Svinné na Slovensku
  • 27.5. - včely se stěhují
  • 18.5. - výstava, beseda a pozorování hvězdářů z Valmezu u nás ve škole
  • 18.5. - projekt "Voda" v 8. ročníku
  • 17.5. - šesťáci na výstavě "Svět našimi smysly" ve Valašském Meziříčí
  • 16.5. - "barevný den" - v červeném, neb hokejisti získali bronz na MS
  • 13.5. - besídka - ke Dni matek
  • 12.5. - exkurze 9. ročníku do firmy DEZA ve valašském Meziříčí a na výstavu Svět našimi smysly
  • vyhodnocení výtvarné soutěže paleta Huga Grosse - "Čtvero ročních období"
  • 10.5. - beseda o TV zpravodajství
  • 7.5. - mezinárodní turnaj v šachu ve Vsetíně - 3. místo Tomáše Galdy ze 2. třídy
  • 6.5. - exkurze 2. a 3. ročníku do vsetínského zámku - Templáři
  • 5.5. - okrsek v minikopané - žáci 4. + 5. třídy
  • 5.5. - sběr papíru - výsledky
  • 4.5. - výročí osvobození Jablůnky
  • 27.4. - ornitolog ve škole - praktické ukázky pro 6. ročník
  • 23.4. - soutěž o nejlepší jabkovici a jablečnou buchtu na výletišti
  • 16.4. - dvoudenní soutěž Zlatá včelav Napajedlích
  • 14.4. - šachový turnaj v družině
  • 13.4. - divadélko pro mateřskou školku
  • 12.4. - soutěž o vesmíru a kosmonautice k 50. výročí prvního letu člověka do vesmíru
  • 9.4. - jarní šachy
  • 5.4. - druháci v knihovně besedovali o Václavu Čtvrtkovi
  • 5.4. - vybíjená mladších žáků Preventan Cup Vsetín - 4. místo v okrsku
  • 5.4. - úspěch v okresním kole Pythagoriády - Pavel Novosad na 4. místě postupuje do krajského kola!
  • 4.4. - veleúspěch v Krajském kole dějepisné olympiády - Petra Křesťanová na 1. místě postupuje do celostátního kola
  • 4.4. - úspěch v soutěži Matematický klokan - Jana Orságová na 2. místě v okrese
  • 28.3. - projekt AMOS
  • 24.3. - Matematický klokan školní kolo - výsledky
  • 21.3. - Den mozku - vědomostní soutěž pro všechny žáky školy (i pedagogy)
  • 21.3. - soutěž ve spellingu v anglickém jazyce pro 3.- 6.ročník
  • 19.3. - šachový turnaj na Bystřičce - Lukáš Hajdík (4.r.) - 3. místo, Tomáš Galda (2.r.) - 4. místo, Ondřej Zavadil (1.r.) - 6. místo
  • 18.3. - Matematický klokan - výsledky školního kola (škoda poměrně velké absence dětí)
  • 17.3. - přebor školy ve stolním tenise
  • 17.3. - 6. a 7. ročník na audiovizuálním pořadu v kině Vatra ve Vsetíně - "Sága o světě zvaném Island"
  • 15.3. - beseda s egyptologem Ashrafem Ahmedem pro žáky 1. stupně a mateřskou školu
  • 12.3. - HIP aerobik - v Loučce
  • 9.3. - okresní kolo zeměpisné olympiády - Pavel Novosad (6. ročník)- 6. místo v okrese, Petr Kopecký - 7. místo v okrese
  • 5.3. - karneval v sokolovně
  • 4.3. - závody aut na ovládání ve školní družině
  • 3.3. - školní kolo zeměpisné olympiády
  • 2.3. - napsali o nás v Jalovci
  • 28.2. - okresní kolo soutěže v konverzaci v anglickém jazyce - 4. místo v okrese Petr Kovář (7. ročník)
  • 26.2. - Věneček - závěr kurzu společenské a předtaneční výchovy
  • 25.2. - soutěž Strong Man - přetahování lanem jednotlivců
  • 22.2. - pečeme Pizzu v 7. roč.
  • 12.2. - rychlení okrasných cibulovin
  • 12.2. - prázdninový šachový turnaj v Hošťálkové
  • 10.2. - zápis do 1. ročníku
  • 3.2. - sedmačky vyrábí vařečky v hodinách pracovního vyučování
  • 2.2. - dějepisná olympiáda okresní kolo - 1. místo Petry Křesťanové! (postup do kraje)
  • 1.2. - 9. ročník v klubu Most ve Valašském Meziříčí
  • 28.1. - okresní kolo Pythagoriády - (postup 3 žáků 5. třídy)
  • 28.1. - diskotéka ve škole
  • 26.1. - okresní kolo 60. ročníku matematické olympiády - v kategorii 5. tříd obsadil 3. místo Šimon Šak
  • 26.1. - beseda s Policií ČR ve 2. ročníku - pan Matoušek
  • 25.1. - děti z mateřské školy v Jablůnce na návštěvě u nás ve škole
  • 21.1. - vaříme s podravkou - profesionální kuchař Zdeněk Diatka ve školní kuchyni
  • 21.1. - sběr starého papíru - přinesli jsme skoro 2 tuny! (1 870 kg)
  • 12.1. - šachová Grand Prix - 2.kolo v Karolince - pěkné 4.místo družstva žáků 1.stupně (1 bod od postupu do kraje!)
  • 10.1. - deváťáci smaží řízky v pracovních činnostech
  • 6.1. - šachová simultánka se slovenskou reprezentantkou Zuzanou Košelovou z Prešova
  • 6.1. - 1. lekce kurzu předtaneční a společenské výchovy
  • 4.1. - pozorujeme zatmění Slunce
  • 20.12. - florbalový turnaj - přebor školy
  • 18.12. - šachy ve Francově Lhotě
  • 17.12. - vynikající divadelní představení - "Divadélko pro školy z Hradce Králové"
  • 10.12. - předvánoční aerobik
  • 9.12. - recitační soutěž 1.stupně v knihovně
  • 9.12. - beseda a Bibli v 9. ročníku
  • 9.12. - vaříme v 8. ročníku
  • 8.12. - videoprojekce pro 8. a 9. ročník "ČR - země známá i neznámá" v kině Vatra ve Vsetíně
  • 7.12. - školní kolo olympiády v českém jazyce
  • 7.12. - přebor školy ve hře (česká) dáma
  • 7.12. - pečeme cukroví v sedmém ročníku
  • 6.12. - 3. ročník u krmelce
  • 3.12. - Mikuláš
  • 3.12. - 8. ročník na exkurzi v Arše ve Vsetíně
  • 3.12. - florbal Cup mladších žáků ve Vsetíně - 2. místo ve skupině
  • 3.12. - školní časopis (prosincové číslo)
  • 1.12. - 8. a 9. ročník v divadle ve Zlíně na představení Sluha dvou pánů
  • 26.11. - družina na besedě v knihovně
  • 24.11. - šachová Grand Prix - 1. kolo
  • 24.11. - skončilo plavání
  • 19.11. - včelaři vyrábí svíčky
  • 14.11. - SCIO testy v 9. ročníku - v českém jazyce lepší výsledek než 80 % zúčastněných škol!
  • 12.11. - obnova ovocného skanzenu ve školním sadu
  • 11.11. - čteme dětem v knihovně
  • 9.11. - pečeme štrůdl v 7. ročníku
  • 1.11. - beseda s paní Martinákovou ze vsetínského sdružení Archa
  • 26.10. - dřezovce - stromy pro příští tisíciletí
  • 22.10. - Haloween v družině
  • 21.10. - hodina výtvarky v 8. ročníku - kreslíme postavu
  • 21.10. - výsadba stromů v sadu
  • 20.10. - okresní kolo ve stolním tenise ve Valašském Meziříčí - pěkné 4. místo po postupu ze skupiny, ve vyřazovacím boji těsně unikl postup
  • 19.10. - bamboráky ve školní kuchyňce - pracovní činnosti v 7. ročníku
  • 14.10. - exkurze do čističky odpadních vod ve Vsetíně a v Jablůnce (úplně nová - byli jsme zde poprvé)
  • 12.10. - SCIO testy v 6. ročníku - Pavel Novosad 3. nejlepší výsledek ve Zlínském kraji v testu OSP!
  • 7.10. - exkurze do archivu
  • 6.10. - výprask fotbalistů v okrsku (starší žáci)
  • 5.10. - výroba hadráků v 7. ročníku
  • 23.9. - výsledky sběru papíru
  • 22.9. - exkurze do ZOO v Lešné - žáci 4. a 5. ročníku
  • šachový kroužek zahájil
  • 15.9.2010 - turnaj v piškvorkách
  • 1.9.2010 - 1. září - prvňáci
  • o prázdninách - úspěch včelařského kroužku