Uskutečněné akce 2016/2017

(aktualizováno 28. 6. 2017)

  • 28. června - sportovec školy - výsledky
  • 26. června - "Čtenářská výzva" v 6.ročníku
  • 16. června - spaní ve škole - 5. ročník
  • 16. června - projekt "Základy poskytování 1. pomoci" v 9.ročníku
  • 10. června - sobotní turnaj v dámě
  • 9. června - diskotéka v tělocvičně
  • 2. června - výlet 7.ročníku do lanového centra v Olomouci
  • 1. června - Den dětí s žonglérem
  • 30. května - školní výlet 6. ročníku na Helfštýn
  • 30. května - představení "Past na myši" pro žáky 8. a 9. ročníku ve zlínském divadle
  • 26. května - sběr papíru
  • 26. května - projekt Archimedes v 7.ročníku
  • 26. května - školní výlet 8. ročníku na Troják
  • 23. května - školní výlet 1.stupně do Štramberku
  • 17. května - projekt "Volby 2017 v 7. ročníku
  • 16. května - Matouš Trefil stříbrný na mistrovství republiky v dámě
  • 15. května - partnerské setkání ve Svinné
  • 11. května - dvoudenní školní výlet 9. ročníku do Prahy
  • 10. května - exkurze 6. ročníku na Kouzlo tance a hvězdárnu ve Vsetíně
  • 6. dubna - 4. a 5. ročník na exkurzi v Ovocentru ve valašském Meziříčí
  • 27. dubna - školní laťka - soutěž ve skoku vysokém
  • 27. dubna - úspěch ve výtvarné soutěži výtvarného kroužku H. Žemlíkové
  • 25. dubna - Seiferos - ukázky dravců
  • 21. dubna - projekt VODA v 8. ročníku
  • 20. dubna - zápis do 1. ročníku
  • 19. dubna - 4. a 5. ročník v ZOO Lešná
  • 8. dubna - Brno OPEN v dámě - první 3 místa v mladších i starších žácích
  • 6. dubna - piškvorky v družině
  • 1. dubna - sobotní aprílový turnaj v dámě (za účasti našich bývalých žáků)
  • 30. března - trisekce úhlu - geometrie 6. ročník
  • 29. března - pěvecká soutěž SUPERSTAR pro žáky 1. stupně
  • 28. března - projekce "Americká divočina" pro všechny žáky školy - manželé Špillarovi
  • 27. března - letní čas měření teploty vzduchu v hodině fyziky
  • 20. března - 4. kolo florbalové ligy - Ondra Malý (8.) vítěz kanadského bodování soutěže
  • 15. března - projekt "Indiáni" v 1. ročníku
  • 12. března - tradiční karneval s Hopsalínem v jídelně školy
  • 2. března - 3. sběrový den
  • 2. března - exkurze do Osvětimi žáků 8. a 9. ročníku
  • 27. února - florbalová liga - 3.kolo
  • 21. února - 7. ročník na exkurzi v SOŠ Sousedíka - Bobrky
  • 21. února - zeměpisná olympiáda - okresní kolo
  • 11. února - šachový turnaj VASTO tour
  • 10. února - lyžařský výcvik: u školy, běžkaři, sjezdaři
  • 9. února - přírodovědná soutěž Jaloveček
  • 9. února - pokusy ve školní družině
  • 8. února - Zlatovláska - divadlo ve Zlíně
  • 7. února - kroužek keramiky
  • 6.února - zeměpisná olympiáda - školní kolo: vítězové René Čuma (6.), Michael Hajda (7.), Klára Hrubá (9.)
  • 6.února - divadélko Hradec Kralové - Africká pohádka + Voskovec a Werich
  • 2. února - Pythagoriáda - školní kolo: vítězové Jiří Guriča (5.), René Čuma (6.), Karolína Petřeková (6.) Johana Hůževková (7.), Tomáš Galda (8.)
  • 22. ledna - okresní kolo olympiády z dějepisu - postup Lenky Zralé do kraje
  • 17.ledna - olympiáda z angličtiny - školní kolo
  • 12. ledna - soutěž v SUDOKU ve školní družině
  • 12. prosince - okrskové kolo ve florbalu mladších žáků - postup do okresního kola
  • 7. prosince - vědecký festival - exkurze žáků 9. ročníku na ISŠ Palackého VM
  • 7. prosince - preventivní programy v 7.-9.ročníku (firma ACET)
  • 6. prosince - Advent na zámku Lešná (u VM) - 1. stupeň
  • 1. prosince - Astronomická olympiáda - školní kolo
  • 25. listopadu - Jablůnecký jarmark
  • 23. listopadu - školní kolo olympiády z ČJ - Klára Hrubá (9.) vítězkou
  • 23. listopadu - turnaj družstev v šachu
  • 21. listopadu - 2. kolo florbalové ligy
  • 15. listopadu - školní kolo dějepisné olympiády - vítězkou Lenka Zralá (9.)
  • 16. listopadu - z činnosti RPG kroužku
  • 14. listopadu - skončila plavecká výuka 2. a 3. ročníku
  • 14. listopadu - Jakub Procházka (4.třída) mistrem ČR v minikárách
  • 12. listopadu - Strašnický kos - turnaj v dámě v Praze - 1. místo Matouše Trefila!
  • 11. listopadu - okrskové kolo ve florbalu (hoši i dívky) - postup kluků do okresu
  • 11. listopadu - Technický jarmark ve Vsetíně (exkurze 8. a 9. ročníku)
  • 7. listopadu - hudební pořad o Beatles ve Zlínské filharmonii pro žáky 6. a 7. ročníku
  • 5. listopadu - sobotní turnaj v dámě
  • 4. listopadu - "Vztahy ve třídě" - preventivní program pro žáky 8. ročníku
  • 1. listopadu - dýňová slavnost v družině
  • 1. listopadu - 5. ročník na exkurzi v Praze
  • 20. října - lesní pedagogika na 1. stupni
  • 20. října - představení mima Vlado Kulíška "Supermarket" pro všechny žáky školy
  • 19. října - předplavecký výcvik v plném proudu
  • 13. října - 6. ročník na exkurzi v muzeích Valašského Meziříčí
  • 8.října - zeměpisný projekt Mapa Valašska v 9. ročníku
  • 6. října - exkurze žáků 6. ročníku do DZR v Pržně (DZR = Domov se zvláštním režimem - podpora pro lidi s duševním onemocněním)
  • 27. září - 1. sběrový den starého papíru a lepenky
  • 24. září - exkurze do ZOO Lešná
  • 16. září - šachový kroužek zahájil
  • 13. září - kroužek dámy zahájil
  • 8. září - Jablůnecká olympiáda 2016
  • 1. září 2016 v první třídě

  • Školní rok 2015/2016
  • Školní rok 2014/2015
  • Školní rok 2013/2014
  • Školní rok 2012/2013
  • Školní rok 2011/2012
  • Školní rok 2010/2011
  • Školní rok 2009/2010
  • Školní rok 2008/2009
  • Školní rok 2007/2008
  • Školní rok 2006/2007
  • Školní rok 2005/2006
  • Školní rok 2004/2005