Uskutečněné akce 2017/2018

(aktualizováno 30. 6. 2018)

  • 29. června - konec školního roku
  • 29. června - celkové výsledky sběru starého papíru a vršků
  • 28. června - cvičný požární poplach
  • 27. června - fotbálek učitelé - žáci
  • 25. června - exkurze 6.r. do Valašského Meziříčí
  • 20. června - 4. sběrový den
  • 19. června - třeťáci spali ve škole
  • 19. června - hledání pokladu v družině
  • 7. června - lesní pedagogika na 1. stupní
  • 1.června - Den dětí
  • 31. května - výlet 3. třídy - Teplice nad Bečvou
  • 29. května - výlet 6. třídy - Olomouc
  • 29. května - výlet 1. a 2. třídy do Zlína a Luhačovic
  • 23. května - dvodenní výlet 9. třídy do Štramberka
  • 23. května - taneční vystoupení ZUŠ Vsetín
  • 16. května - soutěž English Speaker v anglickém jazyce na ZŠ Luh ve Vsetíně
  • 15. května - setkání se ZŠ Svinná
  • 30. dubna - slet čarodějnic u školy
  • 27. dubna - BESIP na dopravním hřišti na školničce
  • 25. dubna - Školní laťka - soutěž ve skoku vysokém
  • 24. dubna - projekt "Voda" v 8.ročníku
  • 20. dubna - "Ukliďme Česko"
  • 19. dubna - zápis do 1. ročníku pro rok 18/19
  • 18. dubna - florbalová liga 17/18 - závěrečné kolo
  • 17. dubna - exkurze "Habsburská Vídeň"
  • 17. dubna - na koncertě zlínské filharmonie
  • 16. dubna - vznikla nová galerie žákovských prací na školní chodbě
  • 12. dubna - kurz 1.pomoci s medvídkem v 1. třídě
  • 11. dubna - Obušku z pytle ven - divadelní představení ve Zlíně pro žáky 1. stupně
  • 10. dubna - družina v knihovně
  • 28. března - projekt Amos - děti učí děti
  • 22. března - 3. sběrový den starého papíru
  • 11. března - karneval v sokolovně
  • 7. března - divadélko z Hradce Králové
  • 27. února - zeměpisná olympiáda - okresní kolo (Martina Klanicová, 6.r. - 5.místo)
  • 15. února zeměpisná olympiáda - školní kolo (Vítězové: Martina Klanicová, 6.r., Matyáš machala, 7.r., Tomáš Galda, 9.r.)
  • 9. února - lyžařský výcvik běh + sjezd
  • 30. ledna - olympiáda ČJ - okresní kolo (Barbora Dobešová, 8.r. - 13. místo)
  • 25. ledna - beseda "Život v závislosti"
  • výsledky 2. sběrového dne
  • 18.1. - dějepisná olympiáda - okresní kolo
  • 19. prosince - recitační soutěž pro žáky 1. stupně
  • 16. prosince - předvánoční sobotní turnaj v dámě
  • 13. prosince - preventivní program pro 8. ročník vztahy ve třídě
  • 7. prosince - ukázky programování Lego robotů v 5.+6.ročníku (pan Trefil)
  • 5. prosince - Mikuláš ve škole
  • 29. listopadu - olympiáda z ČJ - školní kolo (vítězem Bára Dobešová, 8.r.)
  • 23. listopadu - dějepisná olympiáda šk.kolo (vítězem Nikola sedlářová, 9. ročník)
  • 22. listopadu - přebor škol v šachu
  • 20. listopadu - florbalová liga
  • 16. listopadu - astronomická olympiáda školní kolo (úspěšní řešitelé: Michal Daňa, 7. ročník, Tomáš Galda, 9. ročník)
  • 6. listopadu - podzimní tvoření
  • 4. listopadu - sobotní turnaj v dámě
  • 3. listopadu - výsledky 1. sběru papíru
  • 1. listopadu - dýňová slavnost v družině
  • 24. října - exkurze 7.třídy - restaurace Bečva (SOŠ J.Sousedíka)
  • 21. října - lesní pedagogika v družině (paní Krátká, pan Ptáček)
  • 20. října - 8. třída navštívila Technický jarmark
  • 19. října - preventivní programy - Etické dílny (4. a 6. ročník), ACET (7. a 9. ročník)
  • 17. října - prázdninový deník 3. třídy
  • 13. října - 8.třída na exkurzi do čističky odpadních vod ve Vsetíně
  • 5. října - postup z okrskového kola v halové kopané mladších žáků
  • 4. října - exkurze 6.třídy v DZR Pržno
  • 27. září - otevírání nového školního hřiště s umělou trávou
  • 27. záři - výsledky 1. sběru papíru
  • 18. září - 1. schůzka kroužku deskových her
  • 7. září - sportovní dny - plníme "Odznak všestrannosti olympijských vítězů"
  • 5. září - prvňáci s deváťáky na společné vycházce
  • 4. září - začátek výuky ve šk. roce 2017/18 - noví prvňáci
  • 1. září 2017 - máme nové hřiště

  • Některé z akcí z konce školního roku 2016/2017

  • 28. června - sportovec školy - výsledky
  • 26. června - "Čtenářská výzva" v 6.ročníku
  • 16. června - spaní ve škole - 5. ročník
  • 16. června - projekt "Základy poskytování 1. pomoci" v 9.ročníku
  • 10. června - sobotní turnaj v dámě
  • 9. června - diskotéka v tělocvičně
  • 2. června - výlet 7.ročníku do lanového centra v Olomouci
  • 1. června - Den dětí s žonglérem

  • Školní rok 2016/2017
  • Školní rok 2015/2016
  • Školní rok 2014/2015
  • Školní rok 2013/2014
  • Školní rok 2012/2013
  • Školní rok 2011/2012
  • Školní rok 2010/2011
  • Školní rok 2009/2010
  • Školní rok 2008/2009
  • Školní rok 2007/2008
  • Školní rok 2006/2007
  • Školní rok 2005/2006
  • Školní rok 2004/2005