Uskutečněné akce 2018/2019

(aktualizováno 17. 6. 2019)

  • 14. června - Farmářský den pro žáky 1. stupně základních škol z Jablůnky, Pržna, Růžďky, Kateřinic, Ratiboře, Lhoty u Vsetína pořádaný MAS Střední Vsetínsko
  • 11. června - exkurze 8. ročníku do farmy v Pržně
  • 30. května - výlet 4.-5.ročníku do Kopřivnice a na Hukvaldy
  • 29. května - výlet 1.-3. ročníku (Jurkovičova rozhledna, zámek v Lešné
  • 22. května - 4. sběrový den
  • 20. května - setkání ve Svinné s partnerskou slovenskou školou
  • 10. května - setkání k 65. výročí školy
  • 9. května - akademie k 65. výročí školy
  • 6. května - ochutnávka ovoce v družině
  • 2. května - 9. den barev - červená
  • 30. dubna - 8. den barev - černá
  • 29. dubna - projekt "Voda" v 8.r.
  • 25. dubna - Školní laťka - soutěž ve skoku vysokém
  • 16. dubna - "Ukliďme Česko"
  • 15. dubna - v 7.ročníku vaříme
  • 11. dubna - Odznak všestrannosti - okresní kolo
  • 4. dubna - zápis do 1.ročníku
  • 1. dubna mobilní planetárium
  • 27. března - exkurze do Osvětimi - výběr žáků 9. a 8. ročníku
  • 26. března - href="akce/18_19/sber03/sber03.pdf">3. sběrový den
  • 21. března - rozvíjíme mediální vzdělávání
  • 19. března - Den barev - zelená
  • 21. února - předškoláci ve škole
  • 22. února - projekt Indiáni v 1.třídě
  • 12. února - projekt "Ekosystém les" ve 4.r.
  • 9. února - Dětský karneval
  • 5.února - lyžařský výcvik běh a sjezd
  • 31. ledna - zeměpisná olympiáda - školní kolo (vítězové: Samuel Novotný (9.r.), Martina Klanicová (7.r.) a David Šmíra (6.r.)
  • 16. ledna - olympiáda z angličtiny - školní kolo (vítězové Matyáš Halko (7.r.) a René Čuma (8.r.)
  • 15. ledna - exkurze 7. ročník - SOŠ Sousedíka Bobrky
  • 14. ledna 2019 - prvňáci a knihy
  • 21. prosince - košilový den
  • 21. prosince vánoční besídka ve 2.třídě
  • 20. prosince - ukázkové hodiny TV na 1. stupni
  • 19. prosince - Vánoce pro 1.st od deváťáků
  • 13. prosince - Vánoce v Alcedu - 3., 4. a 5. ročník
  • 8. prosince - 2. sběrový den starého papíru
  • 5. prosince - Mikuláš ve škole i družině
  • 30. listopadu - olympiáda z ČJ - školní kolo (vítězkou Bára Dobešová (9.r.)
  • 30. listopadu - Vánoční jarmark
  • 19. listopadu - soutěž ve výzdobě tříd k "Dušičkám" a Heloweenu
  • 16. listopadu skončila výuka plavání
  • 16. listopadu - dějepisná olympiáda - školní kolo
  • 15. listopadu - preventivní program "Vztahy ve třídě" pro 8. ročník
  • 12. listopadu - projekt "Naše obec"ve 3. třídě
  • 5. listopadu - kurz 1.pomoci s medvídkem (a panem Kovářem) v 1. třídě
  • 2. listopadu - sloh netradičně v 5. třídě na téma "Reklama"
  • 24. října - vystoupení mima Kulíška pro všechny žáky školy
  • 24. října - druhý "Den barev" - TRIKOLÓRA
  • 19. října - 9. ročník na Technickém jarmarku ve Vsetíně (příprava na volbu střední školy)
  • 17. října - čtenářské dílny 3.třídy
  • 12. října - 8. a 9. ročník na filharmonii ve Zlíně - jazzová hudba od 80. let do současnosti
  • 11. října - 8. ročník na exkurzi do čističky odpadních vod ve Vsetíně
  • 10. října - 9. ročník připravil sportovní odpoledne v družině
  • 9. října - 5. ročník na exkurzi v Praze
  • 4. října - menší projekt "Mapa Valašska" v 9.ročníku
  • 27. září - první "Den barev" (podzim v hnědé)
  • 25. září - 1. sběrový den starého papíru
  • 23. září - 4. a 5. ročník na tradiční exkurzi v ZOO Lešná
  • 12. září - beseda v družině s MVDr. Křupalovou o záchraně zvířat v přírodě
  • 10. září - adaptační pobyt 6.ročníku v Kateřinicích
  • 5. - 6. září - sportovní dny - plnění odznaku všestrannosti olympijských vítězů
  • 3. září 2018 začátek školního roku 2018/19 - prvňáci
  • 1. září 2018 - závod horských kol

  • Školní rok 2017/2018
  • Školní rok 2016/2017
  • Školní rok 2015/2016
  • Školní rok 2014/2015
  • Školní rok 2013/2014
  • Školní rok 2012/2013
  • Školní rok 2011/2012
  • Školní rok 2010/2011
  • Školní rok 2009/2010
  • Školní rok 2008/2009
  • Školní rok 2007/2008
  • Školní rok 2006/2007
  • Školní rok 2005/2006
  • Školní rok 2004/2005